Współpracuj z nami

Jesteśmy polską, rodzinną firmą z wieloletnią historią i dużym doświadczeniem. W życiu prywatnym i zawodowym kierujemy się profesjonalizmem i kreatywnością. Nasz najważniejszy cel to spełnienie oczekiwań Klientów. Produkowane przez nas wyroby oferujemy w postaci niepakowanej jednostkowo lub personalizujemy pakowany produkt pod własną markę. Jesteśmy w stanie modyfikować nasz asortyment zgodnie z indywidualnymi potrzebami najbardziej wymagających Klientów. Szybki rozwój naszej firmy sprawił, że po rozbudowie i modernizacji spełnia ona unijne standardy i pozwala na perspektywiczne spojrzenie na dalszą progresję firmy. Dzięki wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów, dużej wiedzy i doświadczeniu staliśmy się liderem wśród producentów.

Wprowadź nasze produkty do swojej oferty

W zależności od potrzeb, jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę oraz zaproponować najlepsze rozwiązania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów.
Niezmiennie unowocześniamy nasze produkty, przeprowadzamy testy i badamy ich użyteczność, aby zapewnić naszym Klientom zadowolenie i wysoką satysfakcję z ich użytkowania. Tworzymy produkty pod marki własne, które wyróżniają się swoją jakością. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim: mopy, zmywaki, ścierki oraz gąbki. Produkty, które oferujemy idealnie sprawdzą się zarówno do użytku domowego, jak również profesjonalnego. Stale poszerzamy swój asortyment, aby zadowolić wszystkich naszych Klientów. Przy rozwoju eksportu najbardziej zależy nam na znalezieniu dużych partnerów handlowych, którzy będą w stanie zająć się sprzedażą naszych produktów lub pod własną marką oferować je do wszystkich kanałów dystrybucyjnych.
Obecnie nasze produkty pod marką własną kupującego oferowane są w Polsce i w Europie w największych sieciach handlowych, takich jak: Tesco, JMP, Lidl, Aldi, Kaufland, Carrefour, Rossmann, Lewiatan i Metro. Naszym najwyższym celem jest spełnienie wszystkich oczekiwań Klientów, dlatego mamy możliwość modyfikowania oferowanych przez nas produktów zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych odbiorców. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty pod marki własne wyróżniały się najwyższa jakością.
Serdecznie zachęcamy do współpracy.

Marka z historią

PRODUKCJA POD MARKI WŁASNE

Marka z historią

SZEROKA GAMA WZORÓW

Marka z historią

MOŻLIWOŚĆ ZMIANY PARAMETRÓW PRODUKTÓW

Marka z historią

SZEROKI WYBÓR RODZAJU OPAKOWANIA

Poznaj nasze produkty

Przygotowujemy produkty dla największych międzynarodowych dystrybutorów, którzy zaopatrują największe sieci handlowe. Naszym standardem w produkcji jest wieloetapowa rygorystyczna kontrola jakości. Aktualną prezentacją naszych wyrobów pragniemy zainteresować hurtowych odbiorców, jak i firmy handlowe poszukujące outsourcingu produkcyjnego. Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktów.


Kontakt

Localization icon
Wersalska 41
91-212 Łódź
Polska
Telephone
+48 42 652 48 44
Email
woba@woba.pl
Facebook profile
Linked In profile

Napisz do nas!