Współpracuj z nami

Jesteśmy polską, rodzinną firmą z wieloletnią historią i dużym doświadczeniem. W życiu prywatnym i zawodowym kierujemy się profesjonalizmem i kreatywnością. Nasz najważniejszy cel to spełnienie oczekiwań Klientów. Produkowane przez nas wyroby oferujemy w postaci niepakowanej jednostkowo lub personalizujemy pakowany produkt pod własną markę. Jesteśmy w stanie modyfikować nasz asortyment zgodnie z indywidualnymi potrzebami najbardziej wymagających Klientów. Szybki rozwój naszej firmy sprawił, że po rozbudowie i modernizacji spełnia ona unijne standardy i pozwala na perspektywiczne spojrzenie na dalszą progresję firmy. Dzięki wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów, dużej wiedzy i doświadczeniu staliśmy się liderem wśród producentów.

Wprowadź nasze produkty do swojej oferty

W zależności od potrzeb, przygotujemy indywidualną ofertę oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Niezmiennie unowocześniamy nasze produkty, przeprowadzamy testy i badamy ich użyteczność, aby zapewnić naszym Klientom zadowolenie i wysoką satysfakcję z ich użytkowania. Przy rozwoju eksportu najbardziej zależy nam na znalezieniu dużych partnerów handlowych, którzy będą w stanie zająć się sprzedażą naszych produktów lub pod własną marką oferować je do wszystkich kanałów dystrybucyjnych.

Marka z historią

PRODUKCJA POD MARKI WŁASNE

Marka z historią

SZEROKA GAMA WZORÓW

Marka z historią

MOŻLIWOŚĆ ZMIANY PARAMETRÓW PRODUKTÓW

Marka z historią

SZEROKI WYBÓR RODZAJU OPAKOWANIA

Poznaj nasze produkty

Przygotowujemy produkty dla największych międzynarodowych dystrybutorów, którzy zaopatrują największe sieci handlowe. Naszym standardem w produkcji jest wieloetapowa rygorystyczna kontrola jakości. Aktualną prezentacją naszych wyrobów pragniemy zainteresować hurtowych odbiorców, jak i firmy handlowe poszukujące outsourcingu produkcyjnego. Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktów.


Kontakt

Localization icon
Wersalska 41
91-212 Łódź
Polska
Telephone
+48 42 652 48 44
Email
woba@woba.pl
Facebook profile
Linked In profile

Napisz do nas!