Zmywaki

Zmywaki kuchenne

Jesteśmy polskim producentem zmywaków kuchennych. W naszej ofercie posiadamy uniwersalne zmywaki do naczyń i innych powierzchni. Jeżeli zmywasz ręcznie, potrzebujesz niezawodnych akcesoriów, jakimi są zmywaki gąbkowe. Zmywak do naczyń jest praktycznym i niezbędnym elementem w każdej kuchni. Jest to najpopularniejsze akcesorium do zmywania naczyń.

Uniwersale zmywaki do naczyń

Oferowane przez nas zmywaki do naczyń wyróżniają się swoją delikatnością. Zmywak gąbkowy idealnie poradzi sobie z największymi zabrudzeniami. Usunie zabrudzenia, nadając połysk czyszczonej powierzchni. Największą zaletą jest to, że zmywak kuchenny nie chłonie brudu i jest bardzo łatwy w czyszczeniu.

Zastosowanie zmywaków kuchennych

Zmywaki kuchenne, które oferujemy w naszym asortymencie przeznaczone są do czyszczenia wszelkich powierzchni takich jak: garnki, patelnie, teflon, naczynia stołowe, szkło, kryształ, ceramika, aluminium oraz tworzywa sztuczne. Największą zaletą oferowanych przez nas zmywaków do naczyń jest to, że usuwają zabrudzenia i nie niszczą powierzchni, pozostawiając ją bez smug i zarysowań.

Oferta zmywaków kuchennych

Obecnie nasza oferta zmywaków kuchennych, to przede wszystkim zmywaki metalizowane, zmywaki uniwersalne z jonami srebra oraz zmywaki żyłkowe. Zmywak metalizowany to delikatny i skuteczny zmywak kuchenny, który sprawdzi się do czyszczenia teflonu, garnków, patelni, ceramiki i naczyń stołowych. Zmywak uniwersalny z jonami srebra to delikatny i skuteczny zmywak kuchenny wyprodukowany w nanotechnologii z jonami srebra zawierający ochronę antybakteryjną. Zmywak żyłkowy sprawdzi się do czyszczenia mocno zabrudzonych powierzchni.

Zmywaki kuchenne pod marki własne

Zmywaki kuchenne, które posiadamy w naszym asortymencie to dobrej jakości produkty w przestępnej cenie, które tworzymy również pod marki własne naszych Klientów. Nasze zmywaki pod marką kupującego oferowane są w Polsce i Europie w największych sieciach handlowych. Jako czołowy dostawca zmywaków metalizowanych dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty pod marki własne wyróżniały się szeroką gamą wzorów oraz wysoką jakością oferowanych akcesoriów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3