Zmywaki

Zmywaki

Jesteśmy polskim producentem zmywaków. W naszej ofercie posiadamy uniwersalne zmywaki do mycia naczyń i czyszczenia innych powierzchni. Zmywak jest praktycznym i niezbędnym elementem w każdym domu. Jest to najpopularniejsze akcesorium do zmywania naczyń oraz wielu innych powierzchni. Oferowane przez nas zmywaki wyróżniają się swoją delikatnością a jednocześnie radzą sobie z największymi zabrudzeniami. Usuwając zabrudzenia nadają połysk czyszczonej powierzchni. Nie chłoną brudu i są bardzo łatwe w czyszczeniu.

Zastosowanie zmywaków

Zmywaki, które oferujemy w naszym asortymencie, przeznaczone są do czyszczenia wszelkich powierzchni takich jak: garnki, patelnie, teflon, naczynia stołowe, szkło, kryształ, ceramika, aluminium oraz tworzywa sztuczne. Największą zaletą oferowanych przez nas zmywaków jest to, że usuwają zabrudzenia i nie niszczą powierzchni, pozostawiając ją bez smug i zarysowań.

Oferta zmywaków

Obecnie nasza oferta zmywaków kuchennych, to przede wszystkim zmywaki metalizowane, zmywaki uniwersalne z jonami srebra oraz zmywaki żyłkowe. Zmywak metalizowany to delikatny i skuteczny zmywak, który sprawdzi się do czyszczenia teflonu, garnków, patelni, ceramiki i naczyń stołowych. Zmywak uniwersalny z jonami srebra to delikatny i skuteczny zmywak wyprodukowany w nanotechnologii z jonami srebra zawierający ochronę antybakteryjną. Zmywak żyłkowy sprawdzi się do czyszczenia mocno zabrudzonych powierzchni.

Zmywaki pod marki własne

Zmywaki, które posiadamy w naszym asortymencie to dobrej jakości produkty w przestępnych cenach, które tworzymy również pod marki własne naszych Klientów. Nasze zmywaki pod marką kupującego oferowane są w Polsce i Europie w największych sieciach handlowych. Jako czołowy dostawca zmywaków metalizowanych dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty pod marki własne wyróżniały się szeroką gamą wzorów oraz wysoką jakością oferowanych akcesoriów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3