Firma WOBA

Jesteśmy firmą, która powstała w 1999 roku w Łodzi. Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja i sprzedaż produktów takich jak: zmywaki, ściereczki, mopy tradycyjne, mopy płaskie oraz gąbki kąpielowe. Swoją działalność prowadzimy zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych. Nasze produkty, dzięki swojej wysokiej jakości i przystępnej cenie, znakomicie przyjęły się na rynku, skutecznie zastępując wyroby z importu zarówno europejskiego, jak i azjatyckiego. Na coroczny wzrost produkcji, znaczący wpływ ma rozbudowanie nowoczesnego parku maszynowego oraz powiększenie ilości wytwarzanych przez nas produktów. Szybki rozwój naszej firmy sprawił, że po rozbudowie i modernizacji spełnia ona unijne standardy i pozwala na perspektywiczne spojrzenie na dalszą progresję firmy. Obecnie, posiadamy ponad 1200 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej i około 800 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej wysokiego składowania.

Współpracuj z nami

Aktualną prezentacją naszych wyrobów pragniemy zainteresować hurtowych odbiorców, jak i firmy handlowe poszukujące outsourcingu produkcyjnego. Proponujemy indywidualną ofertę produkcyjną zgodnie z określonym zapotrzebowaniem. Jako entuzjaści nowych rozwiązań, jesteśmy również otwarci na rozmowy o nowych produktach przy współpracy z obecnymi, jak i nowymi partnerami biznesowymi.
Naszym najwyższym celem jest spełnienie oczekiwań Klientów, w związku z czym jesteśmy w stanie modyfikować produkowany asortyment zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych odbiorców. Nasza oferta skupia się głownie na: produkcji pod marki własne, możliwości wyboru rodzaju opakowania, szerokiej gamie wzorów produktowych oraz możliwości zmiany parametrów produktu.
Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawił, że po rozbudowie i modernizacji spełnia ona najwyższe standardy unijne i pozwala na perspektywistyczne spojrzenie na dalszą progresję. Dzięki wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów, dużej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, staliśmy się liderem na rynku wśród producentów zmywaków, mopów, ścierek oraz gąbek kąpielowych w Polsce, jak i Europie. Przy rozwoju eksportu najbardziej zależy nam na znalezieniu dużych partnerów handlowych na dany kraj, którzy będą w stanie zająć się sprzedażą naszych produktów lub pod własną marką oferować je do wszystkich możliwych kanałów dystrybucyjnych.
Oferowane przez nas produkty pod marką własną kupującego znaleźć można w największych sieciach handlowych w Polsce i Europie, takich jak: Tesco, Lidl, Aldi, JMP, Kaufland, Carrefour, Rossmann, Lewiatan, Metro. Gwarantujemy najwyższą jakość towaru, niezmienność parametrów technicznych, rzetelną obsługę transakcji oraz długoterminową współpracę.
Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Marka z historią

DŁUGOTERMINOWA WSPÓŁPRACA

Marka z historią

WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Marka z historią

RZETELNA OBSŁUGA TRANSAKCJI

Marka z historią

MOŻLIWOŚĆ ZMIANY PARAMETRÓW PRODUKTÓW

Rodzinna firma z wieloletnią historią

Działając jako rodzinna firma, po dwudziestu latach podbiliśmy polski rynek, a nasza wizja rozwoju sięga daleko poza granice Polski. Dzięki wprowadzaniu własnych autorskich rozwiązań, nieustannemu rozwojowi parku maszynowego oraz rzetelnej współpracy z naszymi odbiorcami, nasze produkty można znaleźć na półkach w niemal każdym polskim sklepie. Oferowane przez nas produkty, skutecznie zastąpiły na rynku towary importowane. Na rynkach zagranicznych są coraz częściej wybierane ze względu na swoją konkurencyjną cenę oraz wysoką jakość czy produkcję na terenie Unii Europejskiej. Nasz asortyment pod marką kupującego oferowany jest w całej Polsce oraz wielu krajach Europy, w tym w największych sieciach handlowych, takich jak: Tesco, JMP, Lidl, Aldi, Kaufland, Carrefour, Rossmann, Lewiatan, Metro.

Kontakt

Localization icon
Wersalska 41
91-212 Łódź
Polska
Telephone
+48 42 652 48 44
Email
woba@woba.pl
Facebook profile
Linked In profile

Napisz do nas!