Ściereczki

Ściereczki domowe

W naszej ofercie posiadamy ściereczki, które stanowią podstawowe wyposażenie każdego domu. Domowa ściereczka to pomocne akcesorium codziennego użytku, która zapewnia perfekcyjny efekt czyszczenia. Dzięki naszym profesjonalnym ściereczkom utrzymanie porządku staje się łatwiejsze.

Zastosowanie ściereczek

Ściereczki do czyszczenia idealnie sprawdzą się do ścierania kurzu, usuwania zabrudzeń, a także do mycia okien. Ich największą zaleta jest to, że nie musimy dodawać do nich specjalnej chemii. Do czyszczenia zabrudzonych powierzchni sprawdzi się sama woda.

Szeroka oferta ściereczek

Oferowane przez nas ściereczki kuchenne używane są do sprzątania, wycierania powierzchni, usuwania wszelkich plam i zabrudzeń. Sprawdzają się przy czyszczeniu mebli i szkła. Dzięki wysokiej jakości odporne są na uszkodzenia mechaniczne. Są delikatne w dotyku, trwałe i chłonne. W naszej ofercie proponujemy uniwersalne ściereczki z mikrofibry ze specjalną formułą, dzięki której mogą być stosowane do czyszczenia najdelikatniejszych powierzchni. Ich największą zaletą jest to, że na czyszczonej powierzchni nie zostawiają smug. Oferujemy również produkty, które wykonane są z wiskozy. Ściereczki z wiskozy idealnie sprawdzą się do zmywania i polerowania powierzchni. Tkanina, z której jest wykonana ściereczka wykonana jest z perforowanej włókniny, która idealnie wchłania wodę i brud. Ścierka ostra uzupełnia naszą ofertę. Jest to trwała ściereczka przeznaczona do szorowania. Sprawdza się ona nie tylko przy czyszczeniu wymagających powierzchni, ale również do zdejmowania skórki z warzyw.

Ściereczki pod marki własne

Ściereczki pod marki własne, które posiadamy w naszym asortymencie to dobrej jakości produkty w przestępnych cenach, które tworzymy również pod marki własne naszych Klientów. Nasze ściereczki do czyszczenia pod marką kupującego oferowane są w Polsce i Europie w największych sieciach handlowych. Jako czołowy dostawca ściereczek dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty pod marki własne wyróżniały się szeroką gamą wzorów oraz wysoką jakością oferowanych akcesoriów.