Ściereczki

Ściereczki domowe

W naszej ofercie posiadamy ściereczki, które stanowią nierozłączny element każdej kuchni. Domowa ściereczka to pomocne akcesorium codziennego użytku, która zapewnia perfekcyjny efekt czyszczenia. Dzięki naszym profesjonalnym ściereczkom utrzymanie porządku staje się łatwiejsze. Ściereczki do czyszczenia idealnie sprawdzą się do ścierania kurzu, usuwania zabrudzeń, a także do mycia okien. Ich największa zaleta jest to, że nie musimy dodawać do nich specjalnej chemii. Do czyszczenia zabrudzonych powierzchni sprawdzi się sama woda.

Uniwersalne ściereczki z mikrofibry

Nasze uniwersalne ściereczki z mikrofibry zawierają specjalną formułę, dzięki której mogą być stosowane do czyszczenia najdelikatniejszych powierzchni. Ich największą zaletą jest to, że na czyszczonej powierzchni nie zostawiają smug. Ścierki z mikrofibry można używać na sucho lub na mokro. Bardzo dobrze wchłaniają wodę i są wielokrotnego użytku.

Ściereczki domowe z wiskozy

Oferta ściereczek domowych to również produkty, które wykonane są z wiskozy. Ściereczki z wiskozy idealnie sprawdzą się do zmywania i polerowania powierzchni. Tkanina, z której jest wykonana ściereczka wykonana jest z perforowanej włókniny, która idealnie wchłania wodę i brud.

Ściereczki kuchenne

Oferowane przez nas ściereczki kuchenne używane są do sprzątania, wycierania stołu, usuwania wszelkich plam i zachlapań. Dodatkowo nasze profesjonalne ściereczki sprawdza się do czyszczenia mebli i szkła. Nasze ściereczki kuchenne, dzięki swojej wysokiej jakości odporne są na uszkodzenia mechaniczne. Są delikatne w dotyku, trwałe i chłonne.

Ściereczki pod marki własne

Ściereczki pod marki własne, które posiadamy w naszym asortymencie to dobrej jakości produkty w przestępnej cenie, które tworzymy również pod marki własne naszych Klientów. Nasze ściereczki do czyszczenia pod marką kupującego oferowane są w Polsce i Europie w największych sieciach handlowych. Jako czołowy dostawca ściereczek kuchennych dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty pod marki własne wyróżniały się szeroką gamą wzorów oraz wysoką jakością oferowanych akcesoriów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4