Inne

Poznaj ofertę naszych gąbek i myjek do ciała

Jesteśmy polskim producentem gąbek. W naszej ofercie posiadamy gąbkę celulozową, gąbkę kąpielową, magiczną gąbkę oraz myjkę do ciała. Oferowane przez nas gąbki pielęgnacyjne idealnie sprawdzą się podczas kąpieli. Dzięki specjalnemu wyprofilowaniu, idealnie dopasowują się do dłoni. Gąbka kąpielowa doskonale sprawdzi się również jako produkt do masażu.

Gąbka celulozowa

Gąbka celulozowa w odróżnieniu do tradycyjnych gąbek do ciała, różni się swoim naturalnym pochodzeniem surowca wykorzystywanego do produkcji. Oferowana przez nas gąbka celulozowa posiada wiele zastosowań. Idealnie sprawdzi się jako produkt do mycia ciała, do demakijażu, do wszelkich zabiegów spa, ale również do mycia naczyń i innych powierzchni wymagających czyszczenia bez zarysowań. Jest to produkt hipoalergiczny i biodegradowalny.

Myjka do ciała

W naszym asortymencie znajdują się również myjki do ciała, które mogą być wykorzystywane podczas kąpieli i masażu, a także do peelingu całego ciała. Dzięki swojej strukturze, poradzą sobie z usunięciem martwego naskórka.

Magiczna gąbka

W naszej ofercie znajduje się również magiczna gąbka, która sprawdzi się idealnie do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Doskonale poradzi sobie z każdym zabrudzeniem. Magiczna gąbka usunie ślady kredek, mazaków na ścianie, usunie osady po kawie i herbacie, a także poradzi sobie z tłustymi plamami na ścianach.

Gąbki pod marki własne

Gąbki, które posiadamy w naszym asortymencie to dobrej jakości produkty w przestępnych cenach, które tworzymy również pod marki własne naszych Klientów. Nasze produkty pod marką kupującego oferowane są w Polsce i Europie w największych sieciach handlowych. Jako dostawca gąbek kąpielowych, myjek kąpielowych, gąbek celulozowych oraz magicznych gąbek dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty pod marki własne wyróżniały się szeroką gamą wzorów oraz wysoką jakością oferowanych akcesoriów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2