Mopy płaskie

Mopy płaskie

Mopy płaskie

Jesteśmy polskim producentem mopów płaskich. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór mopów profesjonalnych oraz mopów płaskich do użytku domowego, które idealnie sprawdzą się do czyszczenia i dezynfekcji podłóg. Mopy płaskie, na tle innych mopów wyróżniają się swoją wysoką trwałością oraz dokładniejszym usuwaniem wszelkich zabrudzeń. Sprawdzą się idealnie do wycierania i polerowania dużych powierzchni. Dużą ich zaletą jest również to, że doskonale przylegają do czyszczonej powierzchni, przez co perfekcyjnie usuwają kurz i zabrudzenia.

Mopy płaskie profesjonalne

Nasza oferta to przede wszystkim mopy profesjonalne, które wyróżniają się swoją trwałością oraz wysoką jakością. Oferowane przez nas mopy płaskie poradzą sobie nawet z największymi zabrudzeniami. Skutecznie usuną zabrudzenia oraz nadadzą czyszczonej powierzchni połysk. Do naszej oferty mopów profesjonalnych należą: mopy płaskie kieszeniowe, mopy płaskie z uchwytami, mopy płaskie z kieszeniami i zakładkami oraz mopy bawełniane pętelkowe. Wybór odpowiedniego mopa płaskiego zależy od preferencji Klientów. Wszystkie prezentowane przez nas produkty idealnie sprawdzą się do czyszczenia powierzchni porowatych i gładkich. Dużą zaletą oferowanych przez nas produktów jest to, że mogą być używane na sucho lub na mokro.

Mopy płaskie do użytku domowego

Nasza firma dba również o wszystkich właścicieli domów i mieszkań. Mopy płaskie domowe idealnie sprawdzą się do czyszczenia wszystkich powierzchni, takich jak: panele, terakota, glazura, podłoga o niejednolitej strukturze. Dużą zaletą naszych domowych mopów płaskich jest to, że można je używać na sucho lub na mokro. W naszej ofercie znaleźć można: mopy płaskie z mikrofibry-ultra, mopy płaskie z mikrofibry w paski, mopy płaskie bawełniane oraz mopy płaskie gładkie.

Mopy płaskie pod marki własne

Mopy płaskie, które posiadamy w naszym asortymencie to dobrej jakości produkty w przestępnych cenach, które tworzymy również pod marki własne naszych Klientów. Nasze mopy płaskie pod marką kupującego oferowane są w Polsce i Europie w największych sieciach handlowych. Jako czołowy dostawca mopów profesjonalnych oraz mopów płaskich do użytku domowego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty pod marki własne wyróżniały się wysoką jakością oferowanych akcesoriów.