Mopy tradycyjne

Mopy tradycyjne

Jesteśmy polskim producentem mopów tradycyjnych. Są to najpopularniejsze produkty do sprzątania. Tradycyjny mop pozwala na doskonałe zbieranie brudu i wszelkich zanieczyszczeń zgromadzonych na podłodze. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór mopów tradycyjnych, które idealnie sprawdzą się w użytku codziennym. Mopy tradycyjne to produkty, które są przeznaczone do czyszczenia i dezynfekcji podłóg.

Zastosowanie mopów tradycyjnych

Mopy tradycyjne idealnie sprawdzą się do czyszczenia wszystkich powierzchni, takich jak: panele, terakota, glazura, podłoga o niejednolitej strukturze. Użyte przez nas wysokiej jakości materiały, pozwalają na doskonałe zbieranie brudu z jednoczesnym wchłanianiem dużej ilości wilgoci z czyszczonej powierzchni.

Szeroka oferta mopów tradycyjnych

Oferowane przez nas mopy tradycyjne przeznaczone są do czyszczenia różnych powierzchni. W naszym asortymencie posiadamy: mopy perforowane, mopy superchłonne, mopy sznurkowe, mopy wiskozowe oraz mopy z mikrofibry. Wybór odpowiedniego mopa zależy od preferencji i oczekiwań Klientów. Dużą zaletą oferowanych przez nas produktów jest to, że docierają do wszystkich zakamarków i są bardzo wygodne w użytkowaniu.

Mopy tradycyjne pod marki własne

Mopy tradycyjne, które posiadamy w naszym asortymencie to dobrej jakości produkty w przestępnych cenach, które tworzymy również pod marki własne naszych Klientów. Nasze mopy tradycyjne pod marką kupującego oferowane są w Polsce i Europie w największych sieciach handlowych. Jako czołowy dostawca mopów do użytku domowego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty pod marki własne wyróżniały się wysoką jakością oferowanych akcesoriów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6